Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

Spolupracujeme s PPL, balíček odesíláme s poznámkou KŘEHKÉ. Máme s nimi jen ty nejlepší zkušennosti.

PPL - CENA: 120 Kč

 • Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice.
 • Den před doručením zásilky Vás PPL/DPD vždy informuje prostřednictvím emailu.
 • V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení.
 • Řidič PPL/DPD Vás bude v den doručení zásilky kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo, aby dohodl podrobnosti předání.
 • V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den.
 • Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL/DPD.
 • Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách www.ppl.cz nebo https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ

 

MOŽNOSTI DOPRAVY 

1. Platební portál

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

V platební bráně si může zákazník vybrat ze tří skupin platebních metod – platbu kartou, platbu zrychleným bankovním převodem (někdy nazývaná jako platba bankovním tlačítkem) a odloženou platbu.

Bližší informace: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

karty (1500 x 600 px) (2)

Platba zrychleným bankovním převodem

Tato platba probíhá podobně jako běžná platba v online bankovnictví, ale s některými rozdíly. Po kliknutí na jedno z bankovních tlačítek je zákazník přesměrován do online bankovnictví, ve kterém se mu po přihlášení zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu nemá zákazník možnost měnit částku, variabilní symbol nebo banku příjemce. Po potvrzení platby v online bankovnictví zákazníkem to u Nextleveglass cinkne a celá sklárna se začne radovat. Obratem tak víme, že platba byla provedena, a že můžeme začít balit a expedovat zboží. Jedná se o garantovanou platbu s okamžitým potvrzením o zaplacení. 

 

banky (1500 x 600 px) (1)

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

2. Platba převodem

Objednávku můžete uhradit klasickým bankovním převodem na náš bankovní účet. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte také e-mailem po dokončení objednávky. 

 • platba převodem je ZDARMA
 • zboží odesíláme po obdržení platby na náš účet
 • o přijetí platby vás informujeme na e-mail uvedený v objednávce

 CZK PLATBA

 • Číslo účtu: 509612165/2010
 • Variabilní symbol: číslo objednávky
Zpět do obchodu